OVB ALLFINANZ Zduńska Wola

Forum dla pracowników OVB Allfinanz Zduńska Wola

#1 2010-01-30 14:57:14

 grako

Reprezentant I

Skąd: Łask
Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 10
Punktów :   

Schiff: kryzys powróci. Dolar i giełdy w USA upadną

Niestety takie plotki krążą juz od jakiegos czasu wyjscie z kryzysu wydaje sie byc tylko pozorem, bańka nadmuchiwana przez "grubasy" pęknie...
30.01. Warszawa (PAP/media) - Walcząc z recesją za pomocą pakietów stymulacyjnych i luźnej polityki pieniężnej, Waszyngton odroczył tylko nieuniknione dostosowania w amerykańskiej gospodarce i pogłębił problemy leżące u źródeł kryzysu - przekonuje w rozmowie z "Parkietem" Peter Schiff, znany strateg inwestycyjny, założyciel spółki Euro Pacific Capital.

REKLAMA

Oznacza to, że mimo chwilowego ożywienia recesja w USA jeszcze się nie skończyła. Będzie to miało poważne konsekwencje dla rynków finansowych. Pęknie bańka na amerykańskim rynku obligacji skarbowych, a dolar straci co najmniej połowę wartości wobec innych głównych walut - ostrzega Schiff.

W efekcie nowojorskie indeksy giełdowe w ujęciu realnym zostaną znacznie przecenione. Schronienie inwestorzy mogą znaleźć na rynkach surowcowych, w niektórych walutach, a w długim terminie także na rynkach wschodzących. (PAP)


Kobieta, która przynosi rankiem piwko na kaca jest nie tylko mądra, ale i piękna

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
etieny.edu.pl warsztat samochodowy lublin, bogucin Dąbki ośrodki wypoczynkowe